Aktualności

 

16 kwietnia 2015

 

Zajęcia prowadzone są przez położne pracujące czynnie na sali porodowej. Oprócz przygotwania do porodu w razie potrzeby zapewniamy położną zajmującą się problemami z laktacją, lekarzy specjalistów oraz opiekę psychologa.

Anna Jastrzębska

W swoim zawodzie, który jest jednocześnie jej pasją, pracuje od 19 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na oddziale ginekologiczno-położniczym, sali porodowej, oddziale intensywnej terapii. Kocha pracę na Sali Porodowej, towarzyszyła wielu narodzinom. Z zapałem przygotowuje przyszłych rodziców do porodu.

Bycie położną to dla mnie wielkie wyzwanie, które cały czas uczy mnie szacunku i pokory do misji, jaką jest uczestnictwo w narodzinach.

Cały czas podnosi swoje kwalifikacje. W 2006 roku ukończyła studia licencjackie z położnictwa, w 2010 roku ukończyła specjalizację z pielęgniarstwa położniczego, bierze udział w licznych szkoleniach.

Barbara Ciura

Jest położną z tytułem licencjata, certyfikowanym doradcą laktacyjnym z 18-letnim stażem pracy. Praktykę w zawodzie zdobywała w oddziałach: wcześniaków, położniczym, ginekologicznym, a także w sali porodowej.

Swoje kompetencje zawodowe stale podnosi biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach. Ukończyła:

Kurs Położnych Środowiskowo-Rodzinnych
Kurs "Problemy w laktacji"
Kurs "Karmienie piersią w codziennej praktyce"
Jej celem jest udzielanie pomocy kobietom ciężarnym, położnicom i ich rodzinom w przyjazny i fachowy sposób.
 

Agnieszka Serafin

Pracuje w zawodzie od 17 lat. Pierwsze kroki po ukończeniu Medycznego Studium Zawodowego w Krakowie, stawiała na oddziale hematologii, co wspomina jako trudne, ale bardzo wartościowe doświadczenie.

Obecnie pracuje na sali porodowej, gdzie pomaga rodzicom w przyjściu na świat ich dzieci. Stara się wspierać ich w trakcie porodu, dawać im poczucie bezpieczeństwa oraz intymności i jednocześnie nie zaburzać fizjologicznego przebiegu porodu. Lubi to co robi. Położnictwo to jej pasja.
 
Agnieszka Kubica
 
W zawodzie położnej pracuje od 20 lat. Ugruntowaną wiedze i doświadczenie zawodowe zdobyła na sali porodowej, oddziale noworodkowym, oddziale położniczo-ginekologicznym (w tym w Pracowni Urodynamicznej )
Ukończyła specjalizacje w zakresie Pielęgniarstwa Ginekologiczno - Położniczego.
Szeroką praktykę i odpowiednie przeszkolenie zdobywa aktywnie w licznych kursach oraz szkoleniach między innymi:
 - Akademia Umiejętności Nowoczesnej Położnej.
 - Kursy kwalifikacyjne w zakresie: Edukacji i Wsparcia kobiety w okresie laktacji - dla położnych, Pielęgniarstwa Rodzinnego, Resuscytacji Reanimacji Noworodka.
 - Uprawnienia do wykonywania: rozmazów cytologicznych oraz badań urodynamicznych w systemie pomiarowym produkcji (Helix,Ellipse) u każdej kobiety z WNM, również po porodzie.
Z dużym zaangażowaniem pomaga kobietom ciężarnym.
Jej celem jest wspieranie i fachowa opieka nad matką i dzieckiem po porodzie.
 

Bogusława Łakomiec

 

Położnictwo to dla Niej oddanie, cierpliwość oraz pasja.

Jako położna 25lat w zawodzie.Zaangażowaniem i profesjonalizmem pomaga w przyjściu na świat dzieciom, rodziców wspiera ciepłem i oddaniem.

 

Pomocna w opiece po porodzie podczas wizyt patronażowych.

Jako położna pracuje na sali porodowej.


Aktywnie bierze udział w szkoleniach i kursach dotyczących porodów oraz opieki nad noworodkiem jak i zarówno kobietami po porodzie.

 
 

 
Położne

Zespół

Copyright 2015 ecopartus.pl  Created with WebWave CMS